עידן בר המספרה במודיעין

scissors-icon
שירותי המספרה
המספרה של עידן בר היא היכל של טיפוח ואופנת עילית. כבר בכניסה למקום עוטף העיצוב האקסלוסיבי את המבקר/ת ויוצר תחושה של סטייל אירופאי מפנק. הסלון תוכנן ועוצב כ- open space בסגנון בריטי לונדון שיק, תוך שילוב בין אלמנטים מודרניים לקלאסיים על הצוות המקצועי מנצח עידן בר, מעצב שיער מקצועי ומנוסה המבטא את שנות נסיונו המקצועי, בשילוב עם קוי השיער העדכניים והרטמדים המובילים בעולם בעיצוב שיער על ראשי הלקוחות. המספרה מציעה מגוון טיפולים ושירותי עיצוב שיער ברמה מקצועית חסרת פשרות. החלקות שיער – מגוון טיפולי החלקה לשיער שעידן מתאים לכל לקוחה לפי מצב שיערה. תוספות שיער – עיבוי שיער דליל, מילוי שיער והארכת שיער ביד מומחה. תספורות – תספורות לנשים ולגברים , תספורות אופנתיות שגורפות מחמאות. צביעת שיער – הטכנולוגיה המתקדמת בעולם בתחום צבעי השיער עומדת לרשותכם. עיצוב שיער לכלות – תסרוקות כלה שמשלימות את המראה המלכותי ביום המיוחד הזה. תסרוקות – תסרוקת ערב לקראת אירוע חגיגי בסגנונות מגוונים להתאמה מושלמת לכל אחת, טעמה והעדפותיה. מראה השיער המושלם לך הוא טביעת האצבע המקצועית של עידן בר, וציבור הלקוחות הנאמן שלו ההולך וגדל בהתמדה הוא ההוכחה לכך.

מאמרים

החלקות שיער

מומחים בהחלקה אורגנית, החלקת קרטין, החלקה משולבת. התוצאה - שיער חלק מבריק ובריא לאורך זמן, שיער משיי ומדהים. אנחנו עובדים אך ורק עם החלקות מאושרות משרד הבריאות, ואנו לא חוסכים בעלויות החומרים על חשבון בריאות הלקוחות.

קרא/יעוד button-icon

תוספות שיער

מתמחים בתוספות שיער מיקרוליינס לחלקו העליון של הראש, תוספות רשת, שלא מודבקות לקרקפת ולא גורמות נזק עתידי. בנוסף, מדבקות הקוויקיס לתוצאות שיער מלא וארוך, והלחמת שיער בשיטת הננו לייזר המתקדמת ביותר היום בעולם התוספות.

קרא/יעוד button-icon

אבחון בעיות קרקפת

הטכנולוגיה החדישה ביותר לאבחון בעיות קרקפת באמצעות מיקרוסקופ דיגיטלי, שבו ניתן לראות ולזהות בעיות מיידית, החל בבעיית קשקשת, עודף פעילות של בלוטת הסבום, סתימה של נקבוביות, מיקרוניזציה לשיער (הידללות ואיבוד שיער).

קרא/יעוד button-icon
התקשרו אלינו